Klient Branża motoryzacyjna

Miejsce Sopot, Polska

Uczestnicy Pracownicy firmy

Założenia:

Celem spotkania była coroczna konferencja dla pracowników firmy z branży olejowej

Realizacja:

Trzydniowe spotkanie odbyło się w lutym 2015 w jednym z najpiękniejszych polskich hoteli – 5*  Sofitel Grand Hotel w Sopocie. Uczestniczyło w nim 110 osób z całej Polski.

Oprócz konferencji podsumowującej wyniki osiągnięte przez firmę w zakończonym roku oraz przedstawienia planu działania na kolejne miesiące, Uczestnicy wzięli udział w zajęciach teambuildingowych związanych z motoryzacją, które wymagały od nich pracy zespołowej oraz kreatywności. W trakcie pobytu nie zabrakło także elementów historii- zwiedziliśmy  Muzeum Solidarności w Gdańsku oraz przybliżyliśmy Gościom świat magii, w trakcie pokazu jednego z najlepszych iluzjonistów w Polsce.

Grupa MWM była odpowiedzialna za przygotowanie koncepcji kreatywnej oraz jej realizację. Zapewniła również całodobową koordynację eventu jak i obsługę logistyczną.

Efekt:

Pracownicy zostali poinformowani o aktualnej sytuacji w firmie, o planach na przyszłość, a także o celach przed nimi postawionymi. Dodatkowo element integracyjny odegrał kluczową kwestię, budując relacje między poszczególnymi osobami.