Klient branża IT

Miejsce Pałac Kultury i Nauki w Warszawie

Uczestnicy Kluczowi klienci firmy

Założenia:

Przedstawienie uczestnikom nowych rozwiązań technologicznych, które pojawiły się w ofercie firmy. Istotny był sposób prezentacji produktów, który pozwolił na bezpośrednie testowanie ich przez zainteresowanych.


Realizacja:

Po oficjalnym powitaniu goście zostali zaproszeni do zwiedzania stanowisk. Cała konferencja została podzielona
w taki sposób, aby przy każdym produkcie odbywała się krótka prelekcja na temat jego zastosowania. Dawało to możliwość jednoczesnego prowadzenia dyskusji z uczestnikami.
Po zakończeniu części merytorycznej odbyła się uroczysta kolacja, która tematycznie nawiązywała do wątku nowoczesnych technologii. Zastosowano sprzęt multimedialny oraz inne rozwiązania techniczne, którym można było się jeszcze raz przyjrzeć z bliska i ocenić jak funkcjonują w praktyce. Zaserwowano także dania kuchni molekularnej. W trakcie wieczornej zabawy goście mieli szansę wzięcia udziału w wielu ciekawych konkursach,
w których były do wygrania cenne nagrody.


Grupa MWM była odpowiedzialna za kompleksowe przygotowanie i realizację konferencji – od stworzenia koncepcji kreatywnej, poprzez produkcję zaproszeń i materiałów, wybór obiektu, do oprawy muzycznej, technicznej oraz logistycznej wydarzenia.


Efekt:

Uczestnicy bardzo docenili interaktywny aspekt konferencji, który był wyróżnikiem całego wydarzenia. Dzięki temu oferta w sposób interesujący i bezpośredni dotarła do osób zainteresowanych.