Klient Branża Motoryzacyjna

Miejsce Wrocław, Polska

Uczestnicy Pracownicy firmy

Założenia:

Celem spotkania była coroczna konferencja dla pracowników firmy z branży olejowej.

Realizacja:

W maju 2016 Uczestnicy spotkania spędzili 3 intensywne dni w Europejskiej Stolicy Kultury 2016 – Wrocławiu, uczestnicząc w corocznej konferencji podsumowującej wyniki osiągnięte przez firmę w zakończonym roku oraz prezentującej plan działania na kolejny.

Tłem dla spotkania biznesowego było eksplorowanie najciekawszych zakątków miasta i okolic. Uczestnicy przemierzali urocze uliczki Wrocławia w poszukiwaniu kryjących się w zaułkach krasnali. Mieli także okazję poznać historię miasta i jego najciekawsze zabytki podróżując na pokładzie zabytkowych tramwajów oraz meleksów.

W trakcie pobytu nie mogło oczywiście zabraknąć czasu na kulturę – słynna Panorama Racławicka zrobiła niesamowite wrażenie na wszystkich Uczestnikach, a kolację w jednym z najpiękniejszych i wyróżniających się historycznym potencjałem zamku Topacz uświetnił występ niepowtarzalnego Art Color Ballet.

Grupa MWM była odpowiedzialna za przygotowanie koncepcji kreatywnej oraz jej realizację. Zapewniła również całodobową koordynację eventu jak i obsługę logistyczną.

Efekt:

Podczas konferencji pracownicy zostali poinformowani o aktualnej sytuacji w firmie, planach na przyszłość, a także wyzwaniach, które na nich czekają. Niezwykle owocna okazała się część integracyjna wyjazdu, która pozwoliła na nawiązanie relacji między poszczególnymi pracownikami.