Klient Branża Chemiczna

Miejsce Mediolan oraz Courmayeur, Włochy

Uczestnicy Klienci VIP

Założenia:

Wynagrodzenie Uczestników za bardzo dobre wyniki sprzedażowe oraz umocnienie relacji biznesowych.

Realizacja:

6 dniowy wyjazd był połączeniem dwóch zupełnie odmiennych miejsc we Włoszech- Mediolanu, miasta słynącego z mody, koncertów w La Scali oraz przepięknych zabytków oraz Courmayeur, czyli ulubionego miejsca na zimowe szaleństwo wśród zamożnych Włochów.

Wyjazd rozpoczęliśmy od wizyty w słynnej La Scali, zwiedzając  ją od tzw. „kuchni”. Backstage, przebieralnie artystów oraz loża królewska to tylko jedne z wielu miejsc, które odwiedziliśmy. Ostatnią atrakcją wieczoru był koncert w teatrze zakończony ekskluzywną kolacją w jednym z najbardziej emblematycznych miejsc w Mediolanie. Będąc w stolicy Lombardii nie mogliśmy zapomnieć o czasie wolnym przeznaczonym na zakupy na słynnej Via Monte Napoleone. W kolejnych dniach zwiedziliśmy katedrę Duomo, jeden z najbardziej znanych stadionów na świecie- San Siro oraz podziwialiśmy wybitne dzieło Leonarda Da Vinci- „Ostatnia Wieczerza”.

Druga część wyjazdu to pobyt w dolinie Aosty, miejsca znanego głównie doświadczonym narciarzom, którzy pokonują swoje słabości na stokach Włoch, Francji oraz Szwajcarii. W Courmayeur na naszych gości czekało wiele atrakcji. Między innymi lot helikopterem nad słynnym masywem górskim Mont Blanc, czy nocna wyprawa na skuterach śnieżnych do restauracji położonej na samym szczycie góry. Niezapomnianą atrakcją pozostającą w pamięci na długo był niewątpliwie wjazd najnowocześniejszą kolejką górską Monte Bianco na jeden z najwyższych szczytów w Dolinie Aosty. Czas wolny uczestnicy wykorzystali na zabiegi SPA w hotelu, spacery oraz szaleństwo na włoskich stokach narciarskich.

MWM Group  było odpowiedzialne za przygotowanie oraz zrealizowanie programu wyjazdu zapewniając przy tym najwyższą jakość obsługi.