Klient branża bukmacherska, Star-Typ-Sport

Miejsce Hotel Remes, Opalenica

Uczestnicy TOP 25 graczy bukmacherskich w Polsce

Założenia:

Głównym celem eventu było wyłonienie z pośród 25 graczy najlepszego bukmachera w Polsce. Dla zwycięzcy czekało 30.000 zł. Uczestnikami wydarzenia byli najbardziej aktywni i najbardziej skuteczni gracze na rynku bukmacherskim.

Realizacja:

Wyjazd został zorganizowany w Hotelu Remes w Opalenicy. Miejsce wydarzenia nawiązywało do sportowego charakteru hotelu, który gościł reprezentację Portugalii w trakcie EURO 2012. W sportowej atmosferze, 25 graczy rywalizowało o czek o wartości 30.000 zł. Imprezę poprowadził Bożydar Iwanow. Po 5 h rywalizacji został wyłoniony zwycięzca eventu, który z rąk członka zarządu firmy Star-Typ- Sport odebrał główną nagrodę w konkursie.

Po oficjalnej części imprezy Uczestnicy mogli wymienić się swoimi doświadczeniami i poglądami na temat sportu oraz obstawiania wydarzeń sportowych.

Kolejny dzień przyniósł kolejne wyzwania w postaci turnieju golfowego. Zawodnicy spotkali się na polu golfowym nieopodal hotelu i po krótkim szkoleniu wzięli udział w amatorskim turnieju , który wyłonił zawodników charakteryzujących się najlepszą precyzją oraz najdalszym uderzeniem.

Nasz Zespół odpowiedzialny był za przygotowanie i kompleksową obsługę 2 dniowego wydarzenia sportowego. Zapewnienie części merytorycznej oraz części artystycznej należało do Zespołu MWM Group.

Efekt:

Założeniem firmy Star-Typ-Sport było zachęcenie Klientów do uczestnictwa w całorocznym konkursie bukmacherskim. Dodatkową korzyścią jest możliwość spotkania się z Klientami i wymienienie z nimi poglądów na temat aktualnej sytuacji w sporcie, oraz kierunku zmian w firmie, które zapewnią większe zadowolenie z usług. Profesjonalna obsługa oraz luźny charakter spotkania pozwolił na zrealizowanie zamierzonych celów w 100%.