Klient branża deweloperska, Atal

Miejsce Atal Marina, Warszawa

Uczestnicy Osoby związane z inwestycjami deweloperskimi, przedstawiciele władz miasta, kluczowi klienci, dziennikarze

Założenia:

 

Zaprezentowanie gotowej realizacji deweloperskiej, podtrzymywanie relacji biznesowych oraz pozyskanie nowych partnerów  firmy

 

Realizacja:

Zaproszeni Goście przyjechali do nowo otwartej inwestycji deweloperskiej znajdującej się w urokliwym miejscu nad Kanałem Żerańskim. Początkowa część oficjalna, dała możliwość na poznanie nowinek ze świata deweloperskiego, omówienie inwestycji oraz wystąpienia naszych Gości. Następnie nadszedł czas na zwiedzanie obiektu. Po prezentacji inwestycji odbył się koncert artystki alternatywnej,  Marceliny. W trakcie imprezy, której motywem przewodnim był klimat marynarski, nasi Goście mogli skorzystać z cateringu oraz skosztować  pysznych  drinków serwowanych przez najlepszych barmanów.  Niespodzianką wieczoru był statek, na który przeniosła się impreza.  Tam, w ferworze zabawy, uczestnicy eventu mogli również  wziąć udział w degustacji wina, którą poprowadził Pan Tomasz Prange Barczyński.   Impreza miała bardzo luźny charakter, a dzięki  bardzo spokojnej  lokalizacji, goście mogli w pełni oddać się relaksowi podziwiając nową inwestycję deweloperską wraz z urokliwą przyrodą, która ją otacza.

 

Grupa MWM była odpowiedzialna za kompleksową obsługę oraz nadzór eventu. Naszymi zadaniami było  zapewnienie cateringu, oprawy artystycznej i scenicznej, zbudowanie namiotów oraz skoordynowanie imprezy na miejscu.

 

Efekt:

Profesjonalna organizacja oficjalnego otwarcia Atal Marina przyczyniła się do podtrzymania relacji biznesowych, a dodatkowo koncert, impreza na statku i degustacja wina stały się okazją do rozmów i wymiany doświadczeń.