Klient Branża motoryzacyjna

Miejsce Okolice Warszawy, Polska

Uczestnicy Pracownicy firmy

Założenia:

Celem imprezy było stworzenie pracownikom branży motoryzacyjnej i ich najbliższym, okazji do wspólnej zabawy na świeżym powietrzu. Ze względu na rodzinny charakter pikniku, kluczowy element stanowiło zapewnienie niezapomnianych atrakcji dla najmłodszych gości. Wydarzenie na długo miało pozostać w pamięci wszystkich uczestników.

Realizacja:

Pracownicy wraz z rodzinami spotkali się  na terenie jednego z ośrodków położonych w okolicach Warszawy, aby wspólne spędzić sobotnie popołudnie. Specjalnie zaaranżowana przestrzeń zapraszała swoich gości nie tylko pięknymi zapachami, ale także mocą kolorowych zabawek, jakie czekały na najmłodszych. Uczestnicy po przyjeździe na miejsce mogli zobaczyć, jak wiele atrakcji czeka na ich dzieci. Dmuchane zamki,  koncert dla dzieci, wspólny wyrób słodyczy, teatrzyk czy plastyczne zabawy z animatorami to tylko niektóre z zapewnionych maluchom niespodzianek. Rodzice wraz z pociechami mogli też wspólnie zagrać w giga- piłkarzyki, czy badmintona. Energię do całodziennej zabawy zapewniały wykwintne, grillowane przysmaki i najlepsze gatunki kawy oraz herbaty. Dzięki takiej formie imprezy wszyscy goście mogli poczuć się jak na spotkaniu we własnym ogrodzie ze znajomymi.

Grupa MWM odpowiadała za kompleksową obsługę spotkania, wybór miejsca imprezy, dobór pasującego menu,  zorganizowanie rozrywek dla najmłodszych, oprawę artystyczną, upominki dla dzieci,  a także zapewnienie transportu i bazy noclegowej dla osób, które przyjechały na spotkanie z odległych części Polski.

Efekt:

Całodzienny piknik nie tylko pozwolił gościom na spędzenie czasu z najbliższymi, ale także dał im szansę na poznanie swoich współpracowników od innej, niż zawodowa, strony. Spotkanie  zintegrowało zespół,  a także dodatkowo zmotywowało do dalszej pracy.