Klient branża farmaceutyczna

Miejsce Kuala Lumpur, Malezja

Uczestnicy pracownicy firmy

Założenia:

Głównym celem spotkania było podsumowanie rocznych wyników firmy oraz szkolenie
z zakresu nowych produktów wprowadzonych do oferty.


Realizacja:

10-cio dniowa konferencja dla 350 osób realizowana była w jednym z hoteli zlokalizowanych w centrum
Kuala Lumpur, a podróż z Polski odbywała się dwoma samolotami charterowymi. Każdy dzień uwzględniał spotkania w kilkunastu salach konferencyjnych, tematyczne wieczory w lokalnych restauracjach,
a także dynamiczny program angażujący wszystkich uczestników.


Odpowiadaliśmy za prawidłowy przebieg konferencji, obsługę logistyczną spotkań, przygotowanie materiałów konferencyjnych, koncepcję programu uatrakcyjniającego pobyt w Malezji oraz atrakcje wieczorne wraz
z degustacjami.


Efekt:

Uczestnicy bardzo wysoko ocenili zarówno samą konferencję, jak i program dodatkowy umożliwiający im poznanie kultury, smaków i najważniejszych atrakcji Malezji.   

Założenia: Głównym celem spotkania było podsumowanie rocznych wyników firmy oraz szkolenie
z zakresu nowych produktów wprowadzonych do oferty.
Realizacja: 10-cio dniowa konferencja dla 350 osób realizowana była w jednym z hoteli zlokalizowanych w centrum Kuala Lumpur, a podróż z Polski odbywała się dwoma samolotami charterowymi. Każdy dzień uwzględniał spotkania w kilkunastu salach konferencyjnych, tematyczne wieczory w lokalnych restauracjach, a także dynamiczny program angażujący wszystkich uczestników.
Odpowiadaliśmy za prawidłowy przebieg konferencji, obsługę logistyczną spotkań, przygotowanie materiałów konferencyjnych, koncepcję programu uatrakcyjniającego pobyt w Malezji oraz atrakcje wieczorne wraz z degustacjami.
Efekt: Uczestnicy bardzo wysoko ocenili zarówno samą konferencję, jak i program dodatkowy umożliwiający im poznanie kultury, smaków i najważniejszych atrakcji Malezji.