Klient Branża Agro

Miejsce Bangkok oraz Krabi, Tajlandia

Uczestnicy Strategiczni Klienci

Założenia:

Celem wyjazdu było wyróżnienie najlepszych klientów firmy.

Realizacja:

W listopadzie 2016 zabraliśmy uczestników na pełną przygód i tajemnic podróż do Tajlandii. Pobyt rozpoczęliśmy w Bangkoku, gdzie czekało na nas mnóstwo atrakcji- tajski boks, przejazd Tuk Tukami, degustacja tajskich smakołyków oraz całonocna zabawa w jednym z najbardziej ekskluzywnych klubów tej metropolii.

Kolejny dzień rozpoczęliśmy od zwiedzania zabytków Bangkoku. Nie mogło oczywiście zabraknąć oddania hołdu zmarłemu królowi Tajlandii Bhumibol Adulyadej. Dzień zakończyliśmy rejsem po rzece Menam oraz kolacją w najwyższym punkcie widokowym Bangkoku.

Następny dzień to podróż na północ, gdzie kolejną noc spędziliśmy w hotelu bez prądu, przy wspólnym biwakowaniu oraz ognisku. Była to doskonała okazja do refleksji, odpoczynku od codzienności oraz przede wszystkim od …. telefonu komórkowego.

Ostatnie 3 dni wyjazdu to odpoczynek na rajskich plażach Krabi, gdzie goście mogli korzystać z uroków jednego z najbardziej popularnych kurortów Tajlandii.

 

Grupa MWM była odpowiedzialna za przygotowanie oraz realizację uszytego na miarę programu.

Efekt:

Połączenie odpoczynku ze zwiedzaniem było doskonałą okazją do poznania nowego miejsca jak i odpoczynku. Uczestnicy zintegrowali się ze sobą. Mieli również wiele okazji do rozmów biznesowych w najbardziej emblematycznych miejscach Tajlandii.