Klient Klub Piłkarski Piast Gliwice

Miejsce Baku, Azerbejdżan

Uczestnicy Piłkarze oraz Zarząd Klubu

Założenia:

Głównym założeniem było kompleksowe przygotowanie wyjazdu dla zespołu piłkarskiego Piast Gliwice na mecz w ramach eliminacji do Ligi Europejskiej, który  odbył się w stolicy Azerbejdżanu -Baku. Naszym celem  było zapewnienie jak najlepszej obsługi, która pozwoli piłkarzom skoncentrować się tylko i wyłącznie na wygraniu meczu.

 

Realizacja:

 

Drużyna piłkarska wyleciała z Krakowa do Baku samolotem czarterowym. Podróż trwała około 4 godzin Najważniejszą kwestią było zapewnienie regularnych posiłków, sprawnych transferów, miejsca do swobodnego odpoczynku oraz boisk treningowych. W czasie , gdy piłkarze skoncentrowani byli na swoich zadaniach, grupa towarzyszących im kibiców miała okazję do poznania uroków pięknego miasta jakim jest Baku. Była to również doskonała okazja do przyjrzenia się z bliska piłkarzom oraz poczucia atmosfery meczowej.

Drugiego dnia pobytu odbył się mecz pomiędzy Karabachem Agdam a Piastem Gliwice. Po rozegraniu starciu piłkarze udali się na konferencję prasową a potem prosto do hotelu. Tam czekał na nich specjalnie przygotowany przez dietetyków posiłek oraz miejsce do wypoczynku, w którym mogli swobodnie regenerować swoje organizmy. W nocy cała drużyna, wraz ze sztabem szkoleniowym, wiernymi kibicami oraz z pracownikami klubu, udała się na lotnisko, gdzie czekał na nich samolot.

 

Grupa MWM przygotowała oraz wdrożyła plan wyjazdu dla drużyny, uwzględniając każdy szczegół, który może mieć wpływ na dyspozycję zespołu. Do naszych zadań należało zorganizowanie samolotu czarterowego, zapewnienie komfortowego hotelu, wygodnych i sprawnych autokarów oraz swobody dla całej polskiej drużyny.

 

Efekt:

Dzięki sprawnie przeprowadzonemu projektowi zadowolenie zarówno piłkarzy jak i sztabu szkoleniowego było ogromne. Uczestnicy nie mieli żadnych zastrzeżeń , mogli skupić się tylko i wyłącznie na aspekcie sportowym tego wyjazdu.