Klient branża ubezpieczeniowa

Miejsce Bodrum, Turcja

Uczestnicy agenci ubezpieczeniowi

Założenia:

docenienie ciężkiej pracy najlepszych pracowników firmy oraz motywacja do jeszcze większego zaangażowania i przynależności do firmy

Realizacja:

5 dniowy wyjazd do Turcji Egejskiej okazał się świetnym pomysłem docenienia najlepszych pracowników firmy. Nasi Goście mieszkali w urokliwym Bodrum, jednym z najbardziej znanych tureckich miast wypoczynkowych, słynącego z przepięknych zabytków i bogatego wachlarza sportów wodnych.  Jedną atrakcji eventu był rejs po zatoce. Statek był spersonalizowany, brandowany logo klienta, dzięki czemu jego pasażerowie mogli poczuć się wyjątkowo. Po powrocie na ląd, wybraliśmy się w podróż samochodami terenowymi do mało znanych tureckich wiosek. Tam, dzięki bliskiemu kontaktowi z mieszkańcami, mogliśmy w pełni poczuć klimat Turcji. Nie zabrakło również zakupów, na słynnych targach, z których jest znany ten region. Ostatniego dnia odbyła się oficjalna kolacja pożegnalna, na której najlepsi regionalni kucharze serwowali naszym Gościom  oryginalne tureckie potrawy.

MWM Group odpowiadało za przygotowanie programu wyjazdu pod charakterystykę i oczekiwania grupy. Oferta była  „szyta” na miarę naszego klienta.  MWM Group zapewniło kompleksową obsługę wyjazdu  24 h na dobę.

Efekt:

Pracownicy firmy, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w swojej branży, zostali nagrodzeni za swój wysiłek. Kilkudniowy wyjazd był również świetną integracją grupy, jak również motywacją do dalszego samorozwoju, dodał Uczestnikom energii i chęci do pracy.