Klient branża ubezpieczeniowa

Miejsce Davos, Szwajcaria

Uczestnicy Dealerzy samochodowi

Założenia:

Podtrzymanie relacji biznesowych z dealerami samochodowymi.

Realizacja:

4 dniowy wyjazd do jednego z najlepiej znanych kurortów na świecie był doskonałą okazją do połączenia przyjemnego z pożytecznym, czyli jazdy na nartach i budowania relacji z kluczowymi partnerami biznesowymi.

Wyjazd uwzględniał atrakcje zarówno dla osób lubiących białe szaleństwo jak i dla tych mniej aktywnych. Do najciekawszych elementów programu należało zwiedzanie najwyżej położonego browaru w Europie, wjazd kolejką na najwyższy punkt widokowy w Davos oraz niezapomniana kolacja w najsłynniejszej restauracji regionu, w której zaserwowano fondue. Oczywiście miłośnicy nart oraz snowboardu mieli codziennie do dyspozycji kilkadziesiąt kilometrów tras o różnym poziomie trudności, wiele restauracji z pięknymi widokami oraz instruktorów dla tych, którzy chcieli podnieść swoje umiejętności w zakresie sportów zimowych.

Po dniu spędzonym na stoku uczestnicy spotykali się na tradycyjnym apres ski, gdzie w luźnej atmosferze mogli porozmawiać oraz wymienić się doświadczeniami.

 

 

MWM Group odpowiadało za przygotowanie i zrealizowanie programu wyjazdu oraz jego logistyki. Ponadto zapewnialiśmy całodobową obsługę na miejscu, reagując na wszystkie potrzeby Klienta.

Efekt:

Pogłębione relacje pomiędzy firmą ubezpieczeniową a dealerami samochodowymi. Rozwiązanie wszelkiego rodzaju nieporozumień oraz poznanie wzajemnych potrzeb i przyszłych kierunków działania.